КУСТІВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА
Бібліотека при клубі села Кустівці заснована в 1949 році, в якій працювала Гучок Люба, а в 1951-53рр. – Човкун Іван.
З 1953 по 1984 рік в бібліотеці працювала Кузьмич Лідія Василівна. На той час фонд становив 400 книг, обслуговувалось 300 читачів.
В 1954 році на базі приклубної бібліотеки відкрито самостійну сільську бібліотеку площею 15 кв.м. Книжковий фонд, що складався із 600 примірників книговидань розташовувався на кількох дерев’яних стелажах, виготовлених в колгоспній майстерні. Не було телебачення, жителі села не мали можливості отримувати газети, журнали. А тому односельчани, люди різного віку, потягнулися до бібліотеки. Для поповнення книжкового фонду несли свої книги.
В 1961 році в селі збудовано будинок культури і бібліотеку перенесено в нове приміщення. Бібліотека займає дві кімнати загальною площею 102 кв.м. Одну кімнату займає читальний зал на 15 місць. Книжковий фонд складав 16410 екз. книг, в тому числі дитячий – 3400 книг.
 В 1979 році бібліотеці було присвоєно звання «Відмінник Соціалістичної Праці».
Після виходу на пенсію Лідії Василівни бібліотекарем з 1985 по 1989 роки працювала Пінькас Віра Артемівна.
З 1990 року завідує бібліотекою Маєрчук Галина Валентинівна. Бібліотека займає дві кімнати: абонемент і читальний зал, естетично  оформлені, затишні. До послуг читачів 13 тисяч примірників книг з різних галузей знань. Обслуговує філіал 500 читачів, в тому числі 100 дітей 1-9 класів та 55 – юнацтва.
Книжковий фонд розкритий за допомогою книжкових виставок, тематичних поличок: «Я живу на Поділлі в золотій стороні», «Козацькому роду нема переводу», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».
З 2010 року бібліотека працює за програмою «Українська минувшина», мета якої сприяти вихованню у читачів любові до Батьківщини, до рідної мови, до народних традицій, звичаїв та обрядів, формуванню духовних, моральних цінностей. В бібліотеці оформлено куточок народознавства, матеріали зібрані в тематичні папки «Звичаї і традиції українського народу», «Страви української кухні», «Прикметі вір, але й перевір», «Подільський фольклор», складена картотека народних умільців.
В бібліотеці діє клуб за інтересами «Джерельце» з учасниками якого проводяться бесіди, уроки народознавства, години спілкування, конкурси.