МІСЬКА БІБЛІОТЕКА №2
Міська бібліотека №2 створена в лютому 1958 року як Забілінська сільська. Спочатку бібліотека знаходилась в приміщенні клубу ім. М. Горького в районі Забіління. Пізніше бібліотека кілька разів змінювала місце прописки.
В 1970 році бібліотека реорганізована в міську №2, а в 1976 році входить в централізовану бібліотечну систему. Покращилось забезпечення бібліотеки літературою. В 1978 році книжковий фонд нараховував 2 567 примірників, обслужено 1056 читачів.
З 1996 року бібліотеку переводять у загальноосвітню школу №6, де вона займає одну кімнату.
Слід згадати про людей, які присвятили своє життя служінню книзі, вірних  збирачів духовних скарбів: Г. Омельчак, В. Дехтярук, Г. Максименко, Г. Олійник, Ж. Шкварун.
           Міська бібліотека №2 в 2009 році одна із перших у системі розпочала працювати за цільовою програмою патріотичного виховання  «Безсмертна пам’ять». Враховуючи завдання та зміст військово-патріотичного виховання, бібліотека продовжує працювати за створеною програмою. В бібліотеці функціонує клуб «Вогонь пам’яті». Члени клубу ведуть пошукову роботу, постійно піклуються про ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни. Бібліотека долучилася до молодіжної естафети пам’яті, обов’язку і честі – «Перемога. Пам’ять. Вдячність» та до Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», яка проходить протягом 2009-2015рр.
           З метою ознайомлення читачів з основними державотворчими подіями , формування ціннісного відношення до держави, суспільства, мови, бібліотека протягом 2014 року оголошувала декілька акцій для читачів:
         - «Прочитай книгу про війну»;
         - «Подаруй бібліотеці книгу»;
         - "Милосердю двері відчини";
         - «Запишись до бібліотеки та запиши свого друга».
Одним із пріоритетних напрямів роботи бібліотеки є виявлення обдарованих дітей і розвиток їх таланту. В бібліотеці організована виставка «Мої кольорові фантазії», яка відкрита для всіх бажаючих представити свою творчість. Також проводились конкурси на кращий малюнок серед юних хужожників до свят: "Різдвяні акварелі", "Чорнобильський слід", "Я відкриваю двері в літо", "Ходить світом Миколай"