Головна » 2023 » Січень » 5 » ДОСТУПНІ ЛІКИ
ДОСТУПНІ ЛІКИ

‍⚕ За програмою “Доступні ліки” пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. Розповідаю, як скористатися програмою.

В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепту.

☝️Нагадую, що лікар, з яким у пацієнта підписана декларація, може виписати рецепт по телефону. Номер рецепту та код-підтвердження надійде пацієнту на телефон у вигляді СМС.

Як знайти аптеку, яка відпускає “доступні ліки”?

Шукати аптеку з “доступними ліками” раджу за допомогою “Електронної карти аптек-учасниць програми реімбурсації лікарських засобів” https://cutt.ly/ASw5Kwv або зателефонувати 16-77.

❗ Раджу, перед тим як йти в аптеку, зателефонувати й уточнити, чи є в наявності потрібний вам препарат. Можна також попросити працівників аптеки зарезервувати його для вас.

Переглядів: 81 | Додав: bibliotekaCRB | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.