Головна » 2014 » Жовтень » 30 » ІНТЕРНЕТ В ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ
16:01
ІНТЕРНЕТ В ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

       29 жовтня в Полонській ЦРБ для завідуючих бібліотек-філій відбувся семінар-практикум "Інтернет в публічній бібліотеці: забезпечення інформаційних потреб ".

 

 

 

       В програмі семінару надавались консультації спеціалістів ЦРБ з питань: "Класифікація інформаційних продуктів, послуг бібліотек з орієнтацією на сервісність обслуговування", "Інтернет в публічній бібліотеці: забезпечення інформаційних потреб", "Віртуальна довідка - як інноваційна форма бібліотечного ослуговування".

 

       Проведено практикум "Джерела інфомації про діяльність органів державної влади. Адміністративні та неадміністративні електронні послуги", на якому бібліотекарі ознайомились з сайтами вищих органів влади (Президента України, Верховної ради України, Кабінету міністрів України) та місцевих органів влади (Хмельницької ОДА, Полонської районної держадміністрації та районної ради). Учасники семінару переглянули матеріали сайтів, отримали професійну консультацію, як шукати необхідну інфомацію, особливо нормативно-законодавчі матеріали.

        Для ознайомлення з досвідом забезпечення сільською бібліотекою інформаційних потреб населення за допомогою інтернету здійснено виїзд у Новоселицьку бібіліотеку-філію.

 

Переглядів: 209 | Додав: Sasha | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]