Головна » 2018 » Серпень » 28 » Святкування Дня Незалежності в с. Онацьківці
08:39
Святкування Дня Незалежності в с. Онацьківці

Святкування Дня Незалежності в с. Онацьківці

Де б ми не жили: біля високих гір чи синього моря, серед безкрайнього степу чи в оточенні лісів, у місті чи в селі, у багатоповерховому будинку чи в маленькій хатинці, що потопає в зелені мальовничого саду, все це зветься одним словом – Україна.

Всі ми -  громадяни незалежної держави, громадяни України. Ми живемо на цій землі, любимо співучу українську мову, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.

Немає нічого милішого за рідну землю. Де б ми не були , рідна земля, ніби рідна ненька, завжди кликатиме нас додому.

24 серпня, в День Незалежності України, працівники Онацьковецького будинку культури та бібліотеки провели літературно-музичну композицію «Одна в нас мати-Україна». Жителі сіл Онацьківці та Храбузна Онацьковецького старостинського округу єдиною родиною зібралися, щоб разом висловити свою шану та повагу до своєї Батьківщини. Присутні мали можливість переглянути книжкову виставку «Велична і свята ти, мати-Україно» та фотоколаж «Любіть Україну», де представлені фото із соціокультурних заходів, проведених працівниками культури за 2018 рік.

З вітальним словом до громади звернулася староста Н. Бернацька. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, виборюючи нашу свободу і незалежність. Зі сцени звучали вірші та пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності: К. Дідух, Т. Дідух, Н. Дячишиної, Л. Нестерчук, Н. Федак, О. Дідух, А. Нагорного, С. Очківського, В. Яремова. Сучасний танок глядачам подарували С. Бернацька, А. Братасюк, Л. Нагорна. Пісню мовою жестів виконала Ю. Рабенюк.

Переглядів: 25 | Додав: bibliotekaCRB | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]