Вітаємо на сторінці методично-бібліографічного відділу "Бібліомаяк"!

До Вашої уваги фахова інформація, висвітлення досвіду бібліотек Полонщини, бібліообмін кращими творчими знахідками. Сподіваємось, що наша сторінка стане  помічником у Вашій діяльності.


УВАГА! АНКЕТУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК-ФІЛІЙ.

Шановні колеги! Просимо Вас пройти дане анкетування, котре розроблено з метою визначення оптимального підходу до навчання щодо підвищення кваліфікації працівників бібліотек філій. На основі результатів анкетування буде визначено тематику тренінгів по підвищенню рівня комп'ютерної грамотності, володіння електронними сервісами, тощо. Дякуємо за увагу!


 

Бібліотеками ОТГ надано звітність до ЕСМаР

18.01.2018 на базі інтернет-центру Полонської ЦБ бібліотеками Полонської ОТГ надано звітність за 2017 рік до електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек України.

 

 

 

 


ПРОВЕДЕНО МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ

14 грудня 2017 року на базі Полонської бібліотеки для дітей проведено методичний день на тему: «Звітність 2017. Планування 2018».

Підведено підсумки роботи бібліотек району за 2017 рік. Розглянуто питання планування роботи бібліотек філій на 2018 рік, надано відповідні рекомендації. У ході методдня учасники ознайомились з консультаціями: "Планування роботи бібліотек в умовах реформи децентралізації","Звітність бібліотек філій ОТГ та позагромадних бібліотек", "Звітність та планування довідкової та інформаційно-бібліографічної роботи", "Е-урядування та інтеграція бібліотеки у інтернет простір. Звітність  та рекомендації щодо планування роботи","Звітність та планування роботи бібліотек-філій з користувачами дітьми", "Соціокультурна діяльність. Творчі акції у 2018". 


ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги ! 14 грудня 2017 року о 9:00 на базі  Полонської бібліотеки для дітей відбудеться методдень на тему: "Звітність 2017. Планування 2018". 


Тренінг – семінар

Відбувся практикум «Впровадження УДК в практику роботи публічних бібліотек»

        

30 листопада 2017 року в центральній  бібліотеці Полонської ОТГ відбувся практикум «Впровадження УДК в практику роботи публічних бібліотек». На практикумі були присутні працівники бібліотек Полонської ОТГ, Понінківської ОТГ та позагромадних бібліотек району. Бібліотекарі ознайомилися з основними та допоміжними таблицями УДК,  алфавітно-предметним покажчиком, таблицями зіставлення індексів УДК та ББК, таблицями зіставлення індексів ББК та УДК. Розкрито структуру основних таблиць. Наводилися приклади застосування знаків УДК, визначників мови, часу, загальних визначників форми документів, загальних визначників місця. В роботі використовувалися презентації розроблені Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою.


ПРОВЕДЕНО МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ

7 вересня 2017 року в центральній бібліотеці Полонської міської ради ОТГ проведено методичний день на тему: «Обслуговування бібліотекою жителів об'єднаної територіальної громади».

Учасники методдня ознайомилися з презентацією «Реформа децентралізації. Культура. Бібліотечна галузь», яку провела директор ЦБ Ржегак О.М. та консультаціями: «Бібліотека в умовах об'єднаної територіальної громади», «Бібліотека як складова соціально-культурного середовища», «Зміни в законодавстві бібліотечної галузі».

 З метою виявлення співпраці в рамках громади бібліотечних фахівців із владою відбувся професійний діалог «Бібліотека і громада».

БУКЛЕТ Національно патріотичне виховання (конкурс)

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги ! 07вересня 2017 року о 9:00 в читальній залі Полонської ЦБ відбудеться методдень на тему: "Обслуговування бібліотекою жителів об'єднаної територіальної громади". 


ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК-ФІЛІЙ

Комплексний тренінг для працівників бібліотек-філій.

01.06.17 на базі інтернет-центру Полонської ЦБ для працівників Прислуцької, Новолабунської, Новоселицької та Великокаленицької бібліотек-філій проведено комплексний тренінг "Використання інформаційних технологій та Інтернету з метою висвітлення діяльності бібліотек та ефективної популяризації інноваційних бібліотечних послуг"  за планом:

1. Е-урядування. Особливості інформування та обліку користувачів.

2. Служба Blogger. Адміністрування блогу.

3. Facebook. Створення офіційної сторінки бібліотеки, та її адміністрування.

4. Закріплення отриманих знань за допомогою виконання практичних завдань.

 


ВІДБУВСЯ ДЕНЬ МЕТОДИЧНОГО КОМЕНТУВАННЯ

2 березня 2017р. в центральній бібліотеці Полонської ОТГ  відбувся День методичного коментування на тему «Професійні здобутки 2016 року. Бібліотечні можливості 2017 року».

В ході спілкування підбито підсумки діяльності бібліотек району в 2016 році.

 Розглядались можливості бібліотек в 2017 році: стратегія діяльності бібліотек в ОТГ, участь в проектній діяльності, напрямки роботи в обслуговуванні користувачів, пріоритети популяризації бібліотечних послуг та інформаційно-бібліографічної роботи.

Творчими планами поділились завідуючі філіями.

 

1  2  Наступна сторінка >>>