Вітаємо на сторінці методично-бібліографічного відділу "Бібліомаяк"!

До Вашої уваги фахова інформація, висвітлення досвіду бібліотек Полонщини, бібліообмін кращими творчими знахідками. Сподіваємось, що наша сторінка стане  помічником у Вашій діяльності.


ПРОВЕДЕНО МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ

7 вересня 2017 року в центральній бібліотеці Полонської міської ради ОТГ проведено методичний день на тему: «Обслуговування бібліотекою жителів об'єднаної територіальної громади».

Учасники методдня ознайомилися з презентацією «Реформа децентралізації. Культура. Бібліотечна галузь», яку провела директор ЦБ Ржегак О.М. та консультаціями: «Бібліотека в умовах об'єднаної територіальної громади», «Бібліотека як складова соціально-культурного середовища», «Зміни в законодавстві бібліотечної галузі».

 З метою виявлення співпраці в рамках громади бібліотечних фахівців із владою відбувся професійний діалог «Бібліотека і громада».

БУКЛЕТ Національно патріотичне виховання (конкурс)

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги ! 07вересня 2017 року о 9:00 в читальній залі Полонської ЦБ відбудеться методдень на тему: "Обслуговування бібліотекою жителів об'єднаної територіальної громади". 


ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК-ФІЛІЙ

Комплексний тренінг для працівників бібліотек-філій.

01.06.17 на базі інтернет-центру Полонської ЦБ для працівників Прислуцької, Новолабунської, Новоселицької та Великокаленицької бібліотек-філій проведено комплексний тренінг "Використання інформаційних технологій та Інтернету з метою висвітлення діяльності бібліотек та ефективної популяризації інноваційних бібліотечних послуг"  за планом:

1. Е-урядування. Особливості інформування та обліку користувачів.

2. Служба Blogger. Адміністрування блогу.

3. Facebook. Створення офіційної сторінки бібліотеки, та її адміністрування.

4. Закріплення отриманих знань за допомогою виконання практичних завдань.

 


ВІДБУВСЯ ДЕНЬ МЕТОДИЧНОГО КОМЕНТУВАННЯ

2 березня 2017р. в центральній бібліотеці Полонської ОТГ  відбувся День методичного коментування на тему «Професійні здобутки 2016 року. Бібліотечні можливості 2017 року».

В ході спілкування підбито підсумки діяльності бібліотек району в 2016 році.

 Розглядались можливості бібліотек в 2017 році: стратегія діяльності бібліотек в ОТГ, участь в проектній діяльності, напрямки роботи в обслуговуванні користувачів, пріоритети популяризації бібліотечних послуг та інформаційно-бібліографічної роботи.

Творчими планами поділились завідуючі філіями.

 

1  2  Наступна сторінка >>>