Вітаємо на сторінці методично-бібліографічного відділу "Бібліомаяк"!

До Вашої уваги фахова інформація, висвітлення досвіду бібліотек Полонщини, бібліообмін кращими творчими знахідками. Сподіваємось, що наша сторінка стане  помічником у Вашій діяльності


   

   26 січня 2023 року в ЦБ відбувся методдень "Професійні здобутки 2022. Бібліотечні можливості 2023 року".

   У ході методдня підведено підсумки діяльності бібліотек ТГ  та проаналізовано основні факти та події в бібліотечному житті  2022 року.

  Учасники заходу визначились з пріоритетами діяльності  та поділились своїми творчими планами на 2023 рік.

 

 

 ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги! 26 січня 2023 року о 9:00 відбудеться методдень "Професійні здобутки 2022р. Бібліотечні можливості 2023р."


   8 грудня 2022 року в ЦБ Полонської ТГ відбувся семінар-тренінг на тему "Рекламна діяльність бібліотек з використанням онлайн сервісів" (Школа бібліотечної інноватики "Сучасна бібліотека і користувач"). В ході семінару вивчались питання рекламної діяльності бібліотек, різновидності друкованої реклами, інтернет реклами бібліотек із застосуванням онлайн-сервісів.

  Проведено тренінг "Створення реклами бібліотеки за допомогою онлайн інструменту для графічного дизайну "Vista Create".

 

 


ОГОЛОШЕННЯ

8.12.22р. о 9.30 год. відбудеться семінар-тренінг на тему "Рекламна діяльність бібліотек з використанням онлайн сервісів" (Школа бібліотечної інноватики "Сучасна бібліотека і користувач").

Явка обов'язкова!


   29 вересня 2022 року відбувся конкурс професійної майстерності "Кращий бібліотекар 2022 року" серед бібліотекарів Полонської ТГ. Учасниці заходу проявили свою креативність, начитаність, професійність та кмітливість. Переможницею стала завідувачка філієї с.Роговичі Олена Руда. 

 


ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги!

29 вересня 2022 року о 9.00 в ЦБ відбудеться конкурс професійної майстерності "Кращий бібліотекар 2022 року" серед бібліотекарів Полонської ТГ. Запрошуємо до участі у конкурсі!


   18 серпня 2022 року відбулося заняття школи бібліотечної інноватики "Сучасна бібліотека і користувач" на тему "Діяльність бібліотекаря з популяризації мобільних додатків та їх використання користувачами". Бібліотекарі ознайомились з корисними додатками для користувачів та бібліотекарів. Під час проведення практичного заняття закріпили пройдений матеріал та отримали домашнє завдання з використання затосунку Inshot.

 

 

 


   4 серпня 2022 року в ЦБ Полонської МР ТГ відбулося заняття Школи професійного розвитку по роботі з користувачами дітьми на тему "Трансформація бібліотечних послуг для сучасних дітей" на платформі ZOOM.

    Слухачі познайомились з інноваційними та традиційними послугами в роботі бібліотек для користувачів дітей, особливостями розстановки книжкового фонду, заходами з виховання культури читання та формування бібліотечно-бібліографічної грамотності, освітніми серіалами для дітей на платформі "Дія. Цифрова освіта".

 


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні колеги! 4 серпня 2022 року о 10:00 відбудеться заняття Школи професійної розвитку по роботі зкористувачами дітьми на тему "Трансформація бібліотечних послуг для сучасних дітей" на платформі ZOOM.

Підключитись до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/87979240842?pwd=eVhMSGhscEJJcURmMjdsN3R0L3VzQT09

Ідентифікатор конференції: 879 7924 0842

Код доступу: 7WHx5u


   14 липня 2022 року в ЦБ Полонської МР ТГ відбулося заняття Школи бібліотекаря початківця на тему «Робота бібліотек над оновленням бібліотечно-інформаційного ресурсу».

   В ході заняття акцентувалась увага на основні завдання та зміст роботи бібліотек над оновленням бібліотечно-інформаційного ресурсу. Учасники школи мали можливість ознайомитись з організацією бібліотечного  простору та зонуванням бібліотек, організацією книжкового фонду та виставок, отримали консультації з популяризації мобільних додатків та використання їх користувачами. Проведено практичне заняття "Встановлення застосунку inShot та практичне використання в роботі бібліотекаря".

  На завершення учасники отримали домашнє завдання.

 

 


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні колеги!

14 липня 2022 року о 10:00 відбудеться заняття Школи бібліотекаря початківця на тему

"Робота бібліотек над оновленням бібліотечно-інформаційного ресурсу".


   14 червня 2022 року в ЦБ Полонської МР ТГ відбулося засідання фокус-групи бібліотечних фахівців Полонщини «Робота бібліотек по вдосконаленню цифрової грамотності населення» на платформі ZOOM. Обговорювались питання розвитку бібліотек як хабів цифрової освіти; поліпшення цифрової грамотності населення Полонської ТГ; онлайнові послуги для мешканців громади; онлайн сервіси державних послуг для ВПО.

  Відбулося практичне заняття "Встановлення застосунку Дія" та обмін досвідом між бібліотекарями ТГ з удосконалення цифрової грамотності.

 

 

 

 

 


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні колеги! 14 червня 2022 року о 10:00 відбудеться засідання фокус групи «Робота бібліотек по вдосконаленню цифрової грамотності населення»

на платформі ZOOM.

Підключитись до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/87979240842?pwd=eVhMSGhscEJJcURmMjdsN3R0L3VzQT09

Ідентифікатор конференції: 879 7924 0842

Код доступу: 7WHx5u