Вітаємо на сторінці методично-бібліографічного відділу "Бібліомаяк"!

До Вашої уваги фахова інформація, висвітлення досвіду бібліотек Полонщини, бібліообмін кращими творчими знахідками. Сподіваємось, що наша сторінка стане  помічником у Вашій діяльності


   4 серпня 2022 року в ЦБ Полонської МР ТГ відбулося заняття Школи професійного розвитку по роботі з користувачами дітьми на тему "Трансформація бібліотечних послуг для сучасних дітей" на платформі ZOOM.

    Слухачі познайомились з інноваційними та традиційними послугами в роботі бібліотек для користувачів дітей, особливостями розстановки книжкового фонду, заходами з виховання культури читання та формування бібліотечно-бібліографічної грамотності, освітніми серіалами для дітей на платформі "Дія. Цифрова освіта".


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні колеги! 4 серпня 2022 року о 10:00 відбудеться заняття Школи професійної розвитку по роботі зкористувачами дітьми на тему "Трансформація бібліотечних послуг для сучасних дітей" на платформі ZOOM.

Підключитись до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/87979240842?pwd=eVhMSGhscEJJcURmMjdsN3R0L3VzQT09

Ідентифікатор конференції: 879 7924 0842

Код доступу: 7WHx5u


   14 липня 2022 року в ЦБ Полонської МР ТГ відбулося заняття Школи бібліотекаря початківця на тему «Робота бібліотек над оновленням бібліотечно-інформаційного ресурсу».

   В ході заняття акцентувалась увага на основні завдання та зміст роботи бібліотек над оновленням бібліотечно-інформаційного ресурсу. Учасники школи мали можливість ознайомитись з організацією бібліотечного  простору та зонуванням бібліотек, організацією книжкового фонду та виставок, отримали консультації з популяризації мобільних додатків та використання їх користувачами. Проведено практичне заняття "Встановлення застосунку inShot та практичне використання в роботі бібліотекаря".

  На завершення учасники отримали домашнє завдання.

 


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні колеги!

14 липня 2022 року о 10:00 відбудеться заняття Школи бібліотекаря початківця на тему

"Робота бібліотек над оновленням бібліотечно-інформаційного ресурсу".


   14 червня 2022 року в ЦБ Полонської МР ТГ відбулося засідання фокус-групи бібліотечних фахівців Полонщини «Робота бібліотек по вдосконаленню цифрової грамотності населення» на платформі ZOOM. Обговорювались питання розвитку бібліотек як хабів цифрової освіти; поліпшення цифрової грамотності населення Полонської ТГ; онлайнові послуги для мешканців громади; онлайн сервіси державних послуг для ВПО.

  Відбулося практичне заняття "Встановлення застосунку Дія" та обмін досвідом між бібліотекарями ТГ з удосконалення цифрової грамотності.

 

 

 


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні колеги! 14 червня 2022 року о 10:00 відбудеться засідання фокус групи «Робота бібліотек по вдосконаленню цифрової грамотності населення»

на платформі ZOOM.

Підключитись до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/87979240842?pwd=eVhMSGhscEJJcURmMjdsN3R0L3VzQT09

Ідентифікатор конференції: 879 7924 0842

Код доступу: 7WHx5u