ЦЕНТР РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

        При читальному залі Полонської ЦБ з 2002 року діє Центр регіональної інформації, який забезпечує здійснення громадянами їхнього права на отримання інформації.

        Завдання центру – акумуляція інформації про район, збір нормативно-правових актів, прийнятих місцевою владою і надання їх у користування населенню. 

        Основна інформація для користувачів представлена в інформаційному куточку «Центр регіональної інформації», який складається з наступних тематичних розділів:

  •          "Реформування місцевого самоврядування", де зібрано закони, література про основи місцевого самоврядування та періодичні видання по даній темі;
  •          "Пункт доступу громадян до офіційної інформації" - друковані документи розсилки УБА, буклети та реклами за даною темою, законодавчі матеріали;
  •        "Влада для громади", до якого входять папки-накопичувачі, які систематично поповнюються новими матеріалами: «Полонська райдержадміністрація», «Полонська районна  рада», «Полонська міська рада», «Інформує центр зайнятості», «Пенсійне забезпечення та соціальний захист населення» та інші:
  •        "Майстерня е-урядування" - інформаційні листівки, флаєри, інформаційно-вебліографічний список «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», папка-накопичувач "Досвід впровадження е-урядування в Полонській ЦБ" та інформаційні стенди «Стань частиною громадянського суспільства» та "Структура органів влади в Україні", з якими може ознайомитись кожен бажаючий.

 Бібліотека виконує основну роль у накопиченні, збереженні та розповсюдженні інформації наявної як у друкованих джерелах, так  і на інших носіях.

        У рамках центру регіональної інформації сформовані фонди: офіційних видань органів місцевого самоврядування, опублікованих документів (статистична інформація про стан економіки, екології, здоров'я, освіти, культури та інших напрямків), неопублікованих видань. За темами створено тематичні папки, в яких розміщується інформація.

      Забезпечення вільного доступу до інформації і реалізація прав людини на її одержання - одне із найважливіших функцій сучасної бібліотеки. Тому одним із пріоритетних напрямків роботи Полонської ЦБ є взаємодія з державними органами влади та органами місцевого самоврядування, надання вільного доступу населення до інформаційних ресурсів.

  ПАПКИ-НАКОПИЧУВАЧІ                                                                        

  Полонська районна державна адміністрація

  Полонська районна рада

  Полонська міська рада

  Відділ юстицій полонського району інформує

  Історія міста Полонне

  Видатні люди краю

       Герої радянського союзу

       Кавалер трьох орденів слави

       Герої соціалістичної праці

       Лауреати державної премії

       Лауреати премій 

       Заслужені працівники України

 Відділ культури і туризму Полонської ОТГ 

  Охорона здоров’я, робота закладів охорони здоров’я району

Мережа освітніх закладів Полонського району

Відділ освіти, культури, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ

  Політичні та громадські організації

  Центр зайнятості інформує

  Довідник підприємств

  Полонщина туристична

  Зв'язок

  Підприємства району

  Територіальний центр надання соціальних послуг

  Пенсійне забезпечення і соціальний захист населення

  Бюджет району

  Економічний стан району і заходи щодо його захисту.

Полонське відділення Славутської  ОДПІ 

Безоплатна правова допомога

 


 НОВИНИ ЦЕНТРУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Інформаційна виставка

Завдяки участі в проекті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) центральна бібліотека отримала матеріали для оформлення інформаційної виставки «Реформування місцевого самоврядування».

На виставці представлені інформаційні листівки «Адміністративні послуги ОТГ», «Структура та повноваження органів ОТГ», «Загальноосвітні навчальні заклади в ОТГ», «Заклади культури та дозвілля в ОТГ», «Дороги (ремонт та будівництво) в ОТГ», практичний посібник «Формування спроможних територіальних громад»,  які дають уявлення про процес децентралізації в Україні.

Запрошуємо громадян міста до перегляду інформаційної виставки.


Нове надходження з питань децентралізації та врядування

Відповідно до поданої заявки, Полонська ЦБ отримала нове надходження щодо питань децентралізації та врядування від DESPRO (швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat))

Видання на тему «Децентралізація та врядування» розроблені DESPRO у співпраці з експертами провідних «мозкових центрів» країни – Національної академії державного управління при Президентові України, Центру політико-правових реформ, Інституту соціології НАН України, Інституту громадянського суспільства та ін.

Мета видань «Децентралізація та врядування» – запропонувати комплекс посібників для використання у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у галузі «Державне управління», їх самоосвіти, практики врядування та навчання тренерів. 

Запрошуємо усіх бажаючих завітати до центральної бібліотеки, та ознайомитись з новими надходженнями.