ЦЕНТР РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

       Забезпечення вільного доступу до інформації і реалізація прав людини на її одержання - одне із найважливіших функцій сучасної бібліотеки. Тому одним із пріоритетних напрямків роботи Полонської ЦБ є взаємодія з державними органами влади та органами місцевого самоврядування, надання вільного доступу населення до інформаційних ресурсів.

        При читальному залі Полонської ЦБ з 2002 року діє Центр регіональної інформації, який забезпечує здійснення громадянами їхнього права на отримання інформації.

        Завдання центру – акумуляція інформації про район, збір нормативно-правових актів, прийнятих місцевою владою і надання їх у користування населенню. 

        Основна інформація для користувачів представлена в інформаційному куточку «Центр регіональної інформації», який складається з наступних тематичних розділів:

  •          "Реформування місцевого самоврядування", де зібрано закони, література про основи місцевого самоврядування та періодичні видання по даній темі;
  •          "Пункт доступу громадян до офіційної інформації" - друковані документи розсилки УБА, буклети та реклами за даною темою, законодавчі матеріали;
  •        "Влада для громади", до якого входять папки-накопичувачі, які систематично поповнюються новими матеріалами: «Полонська райдержадміністрація», «Полонська районна  рада», «Полонська міська рада», «Інформує центр зайнятості», «Пенсійне забезпечення та соціальний захист населення» та інші:
  •        "Майстерня е-урядування" - інформаційні листівки, флаєри, інформаційно-вебліографічний список «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», папка-накопичувач "Досвід впровадження е-урядування в Полонській ЦБ" та інформаційні стенди «Стань частиною громадянського суспільства» та "Структура органів влади в Україні", з якими може ознайомитись кожен бажаючий.

 Бібліотека виконує основну роль у накопиченні, збереженні та розповсюдженні інформації наявної як у друкованих джерелах, так  і на інших носіях.

        У рамках центру регіональної інформації сформовані фонди: офіційних видань органів місцевого самоврядування, опублікованих документів (статистична інформація про стан економіки, екології, здоров'я, освіти, культури та інших напрямків), неопублікованих видань. За темами створено тематичні папки, в яких розміщується інформація.

  ПАПКИ-НАКОПИЧУВАЧІ                                                                        

  Полонська районна державна адміністрація

  Полонська районна рада

  Полонська міська рада

  Відділ юстицій полонського району інформує

  Історія міста Полонне

  Видатні люди краю

       Герої радянського союзу

       Кавалер трьох орденів слави

       Герої соціалістичної праці

       Лауреати державної премії

       Лауреати премій 

       Заслужені працівники України

  Культура. 

  Охорона здоров’я, робота закладів охорони здоров’я району

Мережа освітніх закладів Полонського району

Відділ освіти, культури, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ

  Політичні та громадські організації

  Центр зайнятості інформує

  Довідник підприємств

  Полонщина туристична

  Зв'язок

  Підприємства району

  Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

  Пенсійне забезпечення і соціальний захист населення

  Бюджет району

  Економічний стан району і заходи щодо його захисту.

Полонське відділення Славутської  ОДПІ