Шановні користувачі, пропонуємо Вашій увазі найсвіжіші НОВИНИ 

МІНІСТЕРСТВА ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ


Освітній серіал для майбутніх тренерів з цифрової освіти. Серіал має формат живих прикладів, як треба проводити та будувати заняття із цифрової грамотності для людей різного віку. Також включає комедійні скетчі, які показують, як точно НЕ треба робити. Саме тому він виглядає свіжо та легко, адже через гумор навчатися - одне задоволення. Участь у серіалі взяли актори студії Мамахохотала та автор телеграм-каналу «Технології, медіа та суспільство», керівник редакції Liga.Tech Андрій Бродецький. ДЕТАЛЬНІШЕ...


Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші. Участь у серіалі взяли Софія Сакалош, Віктор Павлик, Ярослава Кравченко, Костянтин Андріюк, Олександра Піденко. ДЕТАЛЬНІШЕ...


Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії. 

Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно. А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно. Детальніше...


Запустили Національну онлайн-школу для підприємців. Навички для розвитку власної справи, цифрові рішення для бізнесу та успішні кейси – усе це в один клік.З’явився освітній серіал із цифрової грамотності для держслужбовців. Серіал містить 15 серій і розміщений на платформі Дія.Цифрова освіта. Доступ до серіалу безкоштовний.


Презентували перший онлайн-курс з мобільної грамотності на платформі Дія.Цифрова освіта

На Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з'явився партнерський курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків».

Курс «Смартфон для батьків» наданий компанією Київстар і містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси. 


Онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес запрацювала в тестовому режимі. На платформі можна отримати консультації із фахівцями, переглянути історії успіху, погортати каталоги бізнес-ідей та багато іншого.

Кожен підприємець отримав доступ до державного порталу, на якому можна переглянути: 

  • каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами, перелік усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу через проходження тесту

  • сервіси — онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці

  • довідник підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України

  • кейси — історії успіху простих людей, які хотіли розпочати свою власну справу

  • консалтинг-зона — можливість консультацій із фахівцями за допомогою відеомесенджера. Підприємці зможуть отримувати консультації із систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу та продажів. Цей блок запрацює пізніше, наприкінці квітня.

Дія.Бізнес — це частина масштабного національного проєкту з розвитку підприємництва, який має також офлайн-складову — в різних регіонах України планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців. Окрім консультацій, у консалтингових зонах підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові. 


 Послуга єМалятко запрацювала в 4 містах — Одесі, Маріуполі, Рівному та Запоріжжі. Також послуга надається у Харкові, Кривому Розі, Луцьку, Львові, Вінниці та Києві. Загалом у 10 містах.

Понад 1000 батьків новонароджених вже скористалися ним. Невдовзі послуга також запуститься у Дніпрі, а до кінця року вона стане доступною онлайн на порталі Дія.

Отримати послугу єМалятко можна в усіх пологових будинках та ЦНАП Одеси, Маріуполю, Рівного та Запоріжжя. Для цього батькам необхідно звернутися до медпрацівника та мати з собою паспорти, податкові номери платників податків (за наявності) та медичну довідку про народження дитини від пологового будинку.

Нагадаємо, що єМалятко це – перший сервіс, який об’єднує послуги за життєвою подією. Комплексна послуга усуває потребу здійснювати до 11 візитів до установ, надавати до 37 документів та витрачати на весь процес понад 30 годин. 

єМалятко передбачає об’єднання 10 послуг за 1 заявою. Оскільки сервіс перебуває у пілотному режимі, доступними є 8 з них: державна реєстрація народження; визначення походження дитини; реєстрація місця проживання; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.Вебінар для бібліотекарів, запис від 22 січня 2020 року