Головна » 2023 » Вересень » 10 » День фізичної культури і спорту України
09:51
День фізичної культури і спорту України

   Фізична активність є   нашою природною     потребою, необхідною   для гарного самопочуття   та   загального благополуччя.    Масовому залученню громадян до регулярних занять фізкультурою та спортом надають увагу в усіх країнах, адже це зміцнює здоров’я нації, посилює віру людей у власні сили, а також формує звички цивілізованого суспільства — дисципліну, чесну конкуренцію, почуття співпричетності. Наша країна завжди славилася видатними спортсменами, а залучати  до спортивних занять якнайбільше дітей та дорослих є одним із завдань державної політики. Реалізації цієї мети сприяє День фізичної культури і спорту України, який щороку відзначається в другу суботу вересня.

  За неофіційними даними, кількість любителів фізкультури в Україні невелика, приблизно від 9% до 12% дорослого населення. Для порівняння — у Фінляндії цей показник складає 69%, а в середньому по Європі — 40%.

 Вважається, що найбільшого ефекту можна досягти, займаючись спортом у проміжку від 14 до 18 години — в цей час температура тіла найвища, тому м’язи еластичніші, а обмін речовин пришвидшений.  Але насправді найкращий час для фізичної активності визначається індивідуально і залежить від розпорядку дня та особливостей біоритмів конкретної людини.

Переглядів: 31 | Додав: bibliotekaCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]