Головна » 2021 » Квітень » 5 » НОВИНИ МІНЦИФРИ
НОВИНИ МІНЦИФРИ

Україна — перша держава світу, в якій цифрові паспорти у смартфоні стали повними юридичними аналогами звичайних документів. Верховна Рада ухвалила відповідний закон. Вже з 23 серпня 2021 українцям достатньо буде мати з собою цифровий паспорт у смартфоні для будь-якої життєвої ситуації.

Дізнатися більше

Мінцифра оприлюднила Рамку цифрової компетентності для громадян України. Це інструмент для покращення рівня цифрових компетентностей українців. Наразі Рамка містить 4 виміри, 6 сфер, 30 компетентностей та 6 рівнів володіння цифровими навичками.

Дізнатися більше

Найближчим часом запускаємо новий цифровий сервіс — е-лікарняні. Прийнято відповідну постанову на засіданні Кабміну. Ця послуга мінімізує корупційні ризики, полегшить життя і лікарям, і пацієнтам.

Дізнатися більше

У новій колонці для НВ Михайло Федоров розповів про те, як Україні вдалося стати першою у світі країною, що узаконила е-паспорти.

Дивитися перший випуск

Переглядів: 155 | Додав: bibliotekaCRB | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.