Головна » 2023 » Січень » 05

‍⚕ За програмою “Доступні ліки” пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. Розповідаю, як скористатися програмою.

В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепту.

☝️Нагадую, що лікар, з яким у пацієнта підписана декларація, може виписати рецепт по телефону. Номер рецепту та код-підтвердження надійде пацієнту на телефон у вигляді СМС.

Як знайти аптеку, яка відпускає “доступні ліки”?

Шукати аптеку з “доступними ліками&rdquo ... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: bibliotekaCRB | Дата: 05.01.2023 | Коментарі (0)

Володимир Сосюра - український письменник, поет-лірик, автор понад 40 збірок поезій, широких епічних віршованих полотен, бунчужний 3-го Гайдамацького полку Армії УНР.

Шанувальники творчості поета 6 січня відзначатимуть 125-річчя від дня народження славного українця.

Його вірш "Любіть Україну" став для багатьох поколінь патріотичним гімном.

Переглядів: 88 | Додав: bibliotekaCRB | Дата: 05.01.2023 | Коментарі (0)