ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
 
     ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ є структурним підрозділом відділу обслуговування. Користувачів читального залу обслуговує два працівники.
     Завідуюча читальним залом – Якимчук Світлана Василівна
    Бібліотекар читального залу – Сарнацька Ірина Миколаївна.
    У читальному залі представлено універсальний фонд друкованих видань: великий вибір словників, довідників, енциклопедій, література з економіки та банківської справи, правові та нормативні документи, газети та журнали. Бібліотечний фонд читального залу ЦРБ налічує 15 000 тисяч примірників книг та брошур. До послуг користувачів інформаційна зона, яка знайомитьз періодичними виданнями. 
  В читальному залі є постійно діючі книжкові виставки "Полонщино мій рідний край", "Хотіла б піснею стати", "Соборна мати Україна, одна на всіх як оберіг".
   Для інформаційного забезпечення користувачів в читальному залі функціонує центр регіональної інформації, Пункт європейської інформації.
  До послуг користувачів тифлостудія "Окуляр", де надаються безкоштовні послуги роботи на апаратно-програмних комп'ютерних тифлокомплексах із синтезом мови, прослуховування аудіокниг за допомогою багатофункціонального плеєра Smart Bee, використання планшетного комп'ютера з програмним забезпеченням для людей з порушенням зору.
  Читальний зал традиційне місце проведення літературно-мистецьких вечорів, "круглих столів", презентації нових книг, зустрічей з визначними діячами культури, мистецтва, письменниками, гостями тощо.