Сікорська Галина Федорівна народилась 6 листопада 1928 р. в місті Полонному. Рано осиротіла. З 16 років працювала на кар'єрі, згодом — на заводі художньої кераміки готувала робочу масу для виробів, а потім вечорами опановувала професію ливарника. На Полонському фарфоровому заводі з 1.11.1949 р. по 28.05.2001 р. Спочатку працювала на різних підсобних роботах, потім — оправницею формувального цеху, з 1960 р. — ливарницею формувального цеху. Спеціаліст високої кваліфікації. В 1957 році була нагороджена значком «Відмінник соціалістичного змагання місцевої і паливної промисловості УРСР».
Брала активну участь у громадському житті заводу і міста. Була головою цехкому формувально-ливарного цеху, наставником молодих спеціалістів робітничих професій. В 1976 році делегована на ХХV з'їзд КПРС. Померла 16 жовтня 2001 року.
Мала звання «Найкращий робітник із професії», «Майстер — Золоті Руки», «Відмінник соціалістичного змагання», бригадир «Бригади відмінної якості».
Цельора Марія Никифорівна народилася у селянській родині. У 1930-х роках, коли в Котелянці організовували колгосп, однією із перших подала заяву про вступ. До 1941 року працювала ланковою колгоспу, вирощувала цукрові буряки. Під час німецько-радянської війни загинув її чоловік.
Осінню 1946 року зібрала по 600 центнерів цукрового буряка з кожного гектара. Звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна та Золотої Зірки «Серп і Молот» присвоєно Указом Президії Верховної Ради СРСР від 19 березня 1947 року за одержання високих врожаїв цукрових буряків за 1946 рік.
Вісім разів брала участь у Всесоюзній виставці досягнень народного господарства. У складі радянської делегації відвідала Польщу, Чехословаччину, Болгарію, де ділилася своїм досвідом із вирощування високих врожаїв цукрових буряків.