ПРИСЛУЦЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА
В селі Прислуч з 1938 року при Прислуцькій семирічній школі було відкрито хату-читальню, де всю роботу проводили вчителі місцевої школи.
З серпня місяця 1952 року було відкрито Прислуцьку при клубну бібліотеку, першим бібліотекарем було призначено жительку с.Котелянки, яка закінчила бібліотечні курси, Демидюк Любов Іванівну. Книги було закуплено колгоспом, передано частину з школи, а також надходили з бібколектора.
В вересні 1953 року Любов Іванівна пішла працювати в Котелянську сільську бібліотеку, а на її місце було прийнято Чорного Федора Семеновича, який пропрацював до березня 1955 року.
Фонд тоді налічував 820 примірників книг.
З березня 1955 по вересень 1957 року завідуючою бібліотекою було призначено Савчук Надію Гаврилівну.
Фонд в 1957 році становив 2600 екземплярів книг.
З вересня 1957 року по гурдень 1963 року, зав.бібліотекою було призначено Талімонову Ольгу Якимівну – випускницю Житомирського культосвітнього училища.
Фонд на той час налічував 6600 примірників книг.
З 1963 по 1967 рік обов’язки зав.бібліотекою було покладено на зав.клубом с.Прислуч Цибулю Михайла Калістратовича.
На січень місяць 1967 року фонд становив 7300 екз. книг.
З січня 1967 по грудень 1969 бібліотеку очолював Білоус Степан Михайлович.
Потім працювали Романюк Ольга Семенівна, Процун Віктор Тодосович. Книжковий фонд становив 9400 книг
З вересня 1972 року зав.бібліотекою працює Гриценюк Валентина Володимирівна- випускниця Кам’янець-Подільського культосвітнього училища.
В 1996 році бібліотека налічувала 680 читачів. Книговидача становила 14000 екз. книг. Фонд становив 14492 екз книг.
Прислуцька сільська бібліотека упродовж багатьох років творчо працює, примножуючи свої досягнення з новими здобутками по обслуговуванню читачів, повного задоволення їх потреб на книгу та інформацію. Вона зосередила свої зусилля на питаннях поширення знань про історичне минуле, побут, культуру, традиції і обряди свого краю, села.
В бібліотеці проведено конференцію по краєзнавству: «Мій рідний край, моя земля», проводяться бесіди-діалоги: «Щоб мову рідну вміли шанувати», «Предки дивляться нам в очі», гри-подорожі: «Що я покажу другові у рідному селі», свято села «В світі є земля найкраща – та земля, де народився ти».
Відзначаються в бібліотеці народно-календарні свята: Різдво Христове, Великдень, свято Миколая, свято Калити та інші.
Популяризуючи художню літературу серед різних груп читачів, особлива увага звертається на несправедливо забутих письменників.
При бібліотеці працює клуб «Джерело», проводяться уроки історичної правди, уроки народознавства «Рушники ви мої, рушники», «З бабусиної скриньки».
Сільська бібліотека співпрацює із сільською радою, закладами культури, школою, громадськими організаціями.
При бібліотеці працює два клуби за інтересами: дитячий «Юні книго любчики та казко знавці» та клуб «Берегиня». Основна мета клубу «Берегиня» - популяризація українських народних звичаїв та традицій, історії рідного села. З учасниками клубу проводяться українські свята: літературна година «Ой на Івана, ой на Купала», фольклорна година «Вечір на Андрія», свято Матері, свято села «моє село, моя гордість», свято на подвір’ї по вшануванню ветеранів Великої Вітчизняної війни.