МІСЬКА БІБЛІОТЕКА №4

 
Бібліотека відкрилась після Великої Вітчизняної війни як бібліотека політосвіти. Бібліотекарем працювала Мухіна.
З  1954 року  бібліотеку прийняла Фесенко Валентина Анатоліївна - досвідчений спеціаліст, знавець своєї справи.  По закінченні Дубнівського культурно-освітнього технікуму (1953р.) працювала бібліотекарем абонементу районної бібліотеки. В 1967 році закінчила Київський інститут культури. За участь у Всесоюзному огляді-конкурсі бібліотек Валентина Анатоліївна нагороджена  ювілейною медаллю «За доблестный труд. В ознаменование 100-летия со дня рождения Владимира Ильича Ленина» (1970р.). Працювала до 1993 року.
Фонд бібліотеки складався  з політичної, економічної, художньої літератури, літератури по історії, філософії, науковому комунізму, енциклопедій, довідників. Передплачувались центральні, республіканські, обласні та місцеві газети та журнали (17-18 назв).
Літературу і підписку бібліотека отримувала із книжкової експедиції ЦК КПРС. Читачами бібліотеки були  слухачі партійної політсітки, пропагандисти, лектори, партійний актив району, слухачі Вищої партійної школи.
Структуру бібліотеки складали абонемент і читальний зал. До послуг читачів – добре організований довідково-бібліографічний апарат, який складався з алфавітного і систематичного каталогів, картотеки газетно-журнальних статей, картотеки для пропагандистів і слухачів системи політосвіти. Фонд розкривали книжкові виставки, велось індивідуальне інформування керівників райкому партії.
В 1991 році бібліотеку  приєднано до централізованої бібліотечної системи і перейменовано в міську №4.
З 1993 року бібліотекою завідує Субота Ірина Петрівна. Книжковий фонд на той час становив 5 375 примірників, обслуговувалось читачів 519 чол.
В 2008 році бібліотеку переведено в район залізничного вокзалу. Вона займає дві кімнати загальною площею 50 кв. м.
З 2014 року бібліотекою завідує Олійник Людмила Миколаївна.
Книжковий фонд розкривають виставки літератури "Хай буде вільна Україна на всі віки на всі часи", "Мій рідний край" та тематичні полички "Голодомор: причини і наслідки", "Небесна сотня - герої не вмирають", "АТО - хроніка подій" та інші. У бібліотеці працює клуб за інтересами «Умілі рученята», експонуються вироби юних читачів.