Центральна бібліотека Полонської МР ОТГ з березня 2015 року працює в рамках проекту "Поінформована громада - демократична країна".

На виконання проекту в читальній залі бібліотеки створено інформаційний пункт електронних послуг (ІПЕП), в якому облаштоване місце для користувачів. Оформлено виставку "Майстерня е-урядування". На виставці представлені нормативно-правова база, інформаційні матеріали, рекламна продукція, досвід впровадження е-урядування в центральній бібліотеці Полонської МР ОТГ, список державних та місцевих інтернет-ресурсів.

До Вашої уваги пропонуємо переглянути презентацію "Інформаційний пункт електронних послуг".

Інформаційний пункт електронних послуг


Набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено, серед іншого, Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі.

Крім того, цим наказом запроваджено перехідну модель роботи з медичними висновками про тимчасову непрацездатність у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності. Перехідний період буде тривати з 01.06.2021 до 31.08.2021.

 


Інструкція для користувачів Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України


Папка24: сервіс для компаній та підприємців по обміну документамиУВАГА!!! Міністерство цифрової трансформації презентували довгоочікуваний застосунок Дія.  Вже доступні водійське посвідчення і техпаспорт у смартфоні. За менш ніж 5 днів Дію завантажили більше 900 тис. українців. Якщо ви ще не в Дії — завантажуйте тут.


ПРАВДА ПРО ЗЕМЛЮ: МОРАТОРІЙ VS РИНОК


ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ "ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ПРО ДОХОДИ ОНЛАЙН"


ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ ПРО ОСОБЛИВЛСТІ ДЕКЛАРУВАННЯ 2020


Навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”


Навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані”


Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з проектом Державні послуги онлайн


Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі "Каталог інтернет-ресурсів державних та місцевих електронних послуг"


Шановні користувачі! 

Громадська організація Transparency International Ukraine у рамках ініціативи Партнерство Відкритий Уряд розробила корисну  інфографіку з поясненням основних можливостей  відкритого урядування для обласних державних адміністрацій та для громадян. Ця інфографіка допоможе чітко орієнтуватися у процесах відкритого урядування і буде цікавою для Вас.

 
 
 
Відкрита країна

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

До Вашої уваги корисна інформація про електронні послуги:

"Електронний уряд для початківців" Переглянути >>>

"Розвиток електронного урядування в Україні" Завантажити>>>

"Система електронних звернень" Завантажити>>>


 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Інформуємо Вас, що ПриватБанк є інформаційним партнером проекту Портал державних послуг iGov.  

Портал iGov – це волонтерський проект, у рамках якого державні послуги переводяться в електронну форму. Волонтери iGov займаються цим проектом для боротьби з корупцією та підвищення ефективності держапарату.

У Полонному запущено вже 39 електронних послуг! Скористатися послугами Ви можете за допомогою системи BankID, або електронного цифрового підпису.


ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! ПРОПОНУЄМО ВАМ ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ СТРУКТУРОЮ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

Як функціонує державна влада в Україні from radaprogram