ПРО ПРОГРАМУ «БІБЛІОМІСТ»
Полонська центральна районна бібліотека у лютому 2011 року була офіційно оголошена одним з переможців другого раунду конкурсу проектів з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету програми «Бібліоміст».
«Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IPEX), Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. Для сприяння досягненню цілей програми, корпорація Microsoft безкоштовно передасть публічним бібліотекам України програмне забезпечення на суму близько 9 мільйонів доларів США.
Мета програми – осучаснення українських бібліотек, створення нового образу бібліотеки як осередку громади, підвищення соціальної ролі бібліотеки за допомогою інформаційних технологій.
Завдяки перемозі Полонської ЦРБ в конкурсі проектів бібліотекам району безкоштовно передано 15 комп’ютерів, 15 веб-камер, 15 комплектів навушників, 4 комплекти: принтер, сканер, ксерокс та ліцензійне програмне забезпечення. На базі чотирьох бібліотек району створено Інтернет-центри вільного доступу до мережі Інтернет: Полонська ЦРБ, районна дитяча бібліотека, Новоселицька бібліотека-філія та Понінківська бібліотека-філія для дорослих.