Багатостраждальна історія нашого народу, в ній багато страшних сторінок. Але всіх їх перевершує своїми катастрофічними розмірами і наслідками Голодомор 1932-1933 років, жертвами якого стали за різними даними до 10 млн. чоловік, переважно представники українського селянства. Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення 80-річчя пам’яті жертв Голодомору» в читальній залі Полонської ЦРБ відбувся урок пам’яті «Згадайте нас, бо ми колись жили…». Цей захід – данина пам’яті мільйонам невинно замордованих людей, які загинули мученицькою смертю від голоду. Про події і факти чорних 30-х присутні дізналися, переглянувши документальний фільм «Білим по чорному». Про причини виникнення та наслідки Голодомору в Україні в 1932-1933 роках розповів вчитель історії Полонської гімназії О.Коблай. Учасники зібрання, а це учні Полонської гімназії, працівники бібліотек, громадськість міста, представники влади мали змогу почут
...
Читати далі »
|
|
В читальній залі Полонської ЦРБ відбулися "Платинум посиденьки". Представники "Платинум банку" Марина Санкевич та Наталя Гапонюк розповіли учнівській молоді Полонської гімназії про історію виникнення і важливість грошей, пояснили основне призначення та важливість банків. У формі діалогу обговорили правила грамотного розпорядження своїми коштами. В ході проведення "Платинум посиденьок" проведено рольову гру з елеметами презентації матеріалу на фліпчаті.
![]() |
Існує безліч визначень здоров'я, проте, якнайповніше позначення стану здоров'я сформульовано фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров'я, які вважають, що здоров'я - це нормальний стан людського організму і психіки, що характеризується повним психофізичним і соціальним благополуччям людини. Треба відмітити, що на думку експертів, здоров'я це не тільки відсутність різного роду захворювань, але і відсутність будь-якого дискомфорту, будь-якого відчуття незадоволеності життям.
|
... Читати далі » |
В ці погожі осінні дні крокує українською землею свято Визволення./ Кінець жовтня ознаменовано 69-ю річницею звільнення України, а 6 листопада Україна шанувала героїв-визволителів Києва від німецько-фашистських загарбників. Про ці дві визначні події і йшлося на засіданні клубу "Пам'ять".
![]() Щирими привітаннями та найкращими побажаннями віншували сивочолих солдатів-визволи
...
Читати далі »
|
На виконання ініціативи Президента України Віктора Януковича про відзначення Дня слов’янської писемності і мови в читальній залі Полонської ЦРБ підготовлено і проведено читацьку конференцію «О, Мово моя, як спів солов’я».
![]() На зібрання, приурочене рідному Слову завітав голова районної державної адміністрації Олег Шаргородський. Учасники конференції розглянули і висвітлили ряд питань про виникнення, становлення і розвиток слов’янської писемності та мови.
...
Читати далі »
|
![]() З метою популяризації літератури національних меншин, а на Полонщині це значна частина населення, в ЦРБ проведено тиждень польської літератури "Розмаїття польської книги". Протягом тижня користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з переглядом літератури "Невичерпний простір польської літератури". Також проведено бібліографічний огляд "Доля польського народу на сторінках книг". В інтернет-центрі відбувся пере
...
Читати далі »
|
24 вересня 2013 року в читальній залі Полонської ЦРБ відбувся методдень для працівників бібліотек-філій "Інформатизація та комп'ютеризація бібліотечних процесів". В програмі методдня були розглянуті наступні питання: - "Розвиток процесів інтеграції бібліотечно-інформаційних ресурсів" - директор ЦБС О.М.Ржегак; - "Розширення сфери послуг публічних бібліотек завдяки комп'ютеризації" - зав.методвідділом Н.С.Вальчук; - "Автоматизація бібліотечної діяльності" - бібліограф І.М.Гордійчук.
...
Читати далі »
|
|