Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)


 

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС),  який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) центральна бібліотека Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розпочинає цикл інформаційно-просвітницьких заходів з питань реформи децентралізації:

12 жовтня – «Реформа іде до людей» (вулична акція, с. Воробіївка Полонського району) 

26 жовтня – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 1. (семінар-тренінг, центральна бібліотека, м. Полонне)

9 листопада – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 2. (семінар-тренінг, центральна бібліотека,  м. Полонне)

30 листопада – «Децентралізація: зміни заради майбутнього» (діалог, центральна бібліотека, м. Полонне)


 

Інформаційна виставка

Завдяки участі в проекті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) центральна бібліотека отримала матеріали для оформлення інформаційної виставки «Реформування місцевого самоврядування».

На виставці представлені інформаційні листівки «Адміністративні послуги ОТГ», «Структура та повноваження органів ОТГ», «Загальноосвітні навчальні заклади в ОТГ», «Заклади культури та дозвілля в ОТГ», «Дороги (ремонт та будівництво) в ОТГ», практичний посібник «Формування спроможних територіальних громад»,  які дають уявлення про процес децентралізації в Україні.

Запрошуємо громадян міста до перегляду інформаційної виставки.


 

Полонська та Берестівська громади обмінялися досвідом

Обмін досвідом між громадами є невід’ємним процесом впровадження реформи децентралізації. У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) на базі інтернет центру Полонської центральної бібліотеки відбувся обмін досвідом між представниками від Полонської ОТГ - першим заступником міського голови Кулінським О.Ю., директором Полонської центральної бібліотеки Ржегак О. та командою представників від Берестівської ОТГ (Бердянський район, Запорізька обл.) у партнерстві з головою громадської організації «Пролісок-Бердянськ» Іваном Харченко. Діалог пройшов у режимі телемосту за допомогою програми Skype. Представники надали короткі характеристики громад, обмінювались питаннями, досвідом роботи. Особливу увагу приділили питанням створення та фінансування опорних шкіл та центрів ПМСД. На закінчення учасники діалогу домовились про подальшу співпрацю та обмін досвідом, задля перспективного розвитку громад в умовах реформи децентралізації.